niezwykłe dzieje zwykłej rodziny
Blog > Komentarze do wpisu

Trzeci

I w końcu jest. Dzięki zastosowaniu ¶rodków przymusu po¶redniego (oxytocyna), w końcu na ¶wiecie pojawił się mój drugi synek. Spokojny, jasny, lubi±cy sobie podje¶ć, za to nielubi±cy wysiłku. Po siostrze odziedziczył problemy z językiem, ale daję sobie z tym radę.

Jakie jest trzecie macierzyństwo? Inne, spokojniejsze. Chociaż wci±ż, każdego dnia uczę się pokory i za mn± parę ciężkich wydarzeń, których bym się nie spodziewała, ale podchodzę do tego z większym spokojem. Tak, jestem niewyspana, zmęczona, ale wiem, że ten czas jest wyj±tkowy, już nie wróci. Wiem, jak szybko biegn± minuty, jak z małego noworodka nagle w domu wyskakuje gadaj±cy szkrab. Jestem spełniona, wiem, że to moja ostatnia przygoda w macierzyństwie i chcę j± w pełni docenić. To jak smakowanie ostatnich truskawek.
 Na razie codzienno¶ć to zbiór wydarzeń, każdy dzień jest inny. Ciężko w tym znaleĽć regułę, na razie uczymy się siebie, spogl±daj±c sobie w oczy. Kim jeste¶ Mamo? Kim jeste¶ Synku?
pi±tek, 25 wrze¶nia 2015, ingutka

Polecane wpisy

  • wyznanie

    Brunek po obejrzeniu drugiej czę¶ci Shreka: - Wiesz Mama, nie ma na ¶wiecie takiego eliksiru, po wypiciu którego przestałbym Cię kochać!

  • Do trzech odlicz: raz, dwa i ...

    ... czekamy, kiedy pojawi się numer trzy. W sumie w każdej chwili, w każdej sekundzie. Numer jeden i numer dwa s± bardzo przejęci, zwłaszcza H. nie może już się

  • Boże Narodzenie 2014

    Po tylu latach przerwy zagl±dam nie¶miało... na ile zmieniły się moje dzieci, zmieniłam sie ja, zmieniło się nasze życie? Ile spraw umknęło mojej pamięci? Nadch

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/09/26 12:09:21
Cieszymy się bardzo z nowego Człowieczka w waszej rodzinie. Niech ro¶nie zdrowo. Gratulacje dla całej rodziny:)
-
2015/10/20 22:09:45
Serdeczne gratulacje! Wspaniały czas - narodziny trzeciego dziecka...
Zgadzam się pod wszystkim, co napisała¶.
Ładne to porównanie z ostatnim smakowaniem truskawek.
U nas podobnie... Wszystkiego dobrego dla Was! :)
Hanusia Bru