niezwykłe dzieje zwykłej rodziny
Blog > Komentarze do wpisu

Boże Narodzenie 2014

Po tylu latach przerwy zagl±dam nie¶miało... na ile zmieniły się moje dzieci, zmieniłam sie ja, zmieniło się nasze życie? Ile spraw umknęło mojej pamięci?

Nadchodz± ¶więta 2014; dzieci powitały mnie dzisiaj dekoracjami w domu wykonanymi własnoręcznie wraz z odpowiednio zaaranżowan± prezentacj± wykonan± przez Pajęczynę i Kacpra - takie przybrali imiona. Dla wygody szanownych rodziców na ¶rodku postawione zostały dwa krzesła z poduszkami.

Teraz arty¶ci siedz± w wannie i ćwicz± grę na flecie - podczas wigilii ma się odbyć ¶piewany koncert.

Pierniki tradycyjne już upieczone, jak zwykle przygotowywane przez cał± rodzinę, nikt się nie leni.

W zeszłym roku dzieciaki postraszone przez Ciocię Kasię, że Mikołaj może nie przynie¶ć prezentów, je¶li nie spróbuj± 12 potraw, popróbowali prawie wszystkiego - Hania dobiła do 12, Brunek niewiele mniej. Ciekawe, jak będzie w tym roku?

Będziemy razem, to najważniejsze.


poniedziałek, 22 grudnia 2014, ingutka

Polecane wpisy

  • dlaczego

    żal mi. Żal mi słów,zabawnych minek, ¶miesznego tonu głosu, wzruszaj±cych gestów, słodkich snów; chwil trudnych, smutnych, gniewu gor±cego jak lawa, który w koń

  • równowaga

    Walczę nad równowag±. To krótkie zdanie obrazowuję moj± codzienno¶ć i próby zapanowania nad ni±. Hania wraca ze szkoły z jednej strony pełna entuzjazmu, z drugi

  • Listopadowa codzienno¶ć

    Przysypana własnymi problemami zaniedbałam bloga, co nie oznacza, że zaniedbałam dzieciaki. Tajfuny, niczym przypływy i odpływy przechodz± różne fazy rozwojowe.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2015/02/10 21:36:28
wieki Cie nie bylo!

zagladam czasem. buziaki!
Hanusia Bru